447. Urodziny Miasta

09.04.2018

447. Urodziny Miasta.

4 kwietnia, przypadają URODZINY MIASTA. 447 lat temu Węgorzewo (ówczesny Angerburg = Węgobork) otrzymało prawa miejskie!

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy na świętowanie „447. Urodzin Miasta” w Muzeum Kultury Ludowej. Od poniedziałku do czwartku (9-12 kwietnia 2018 r.) będą odbywały się półgodzinne lekcje muzealne zatytułowane „Gdzie rzeka, gdzie kanał?”. Dr Jerzy Łapo rozjaśni plątaninę dróg wodnych w Węgorzewie i okolicy. Lekcje będą odbywać się w budynku głównym Muzeum przy ul. Portowej 1.

Lekcje trwające pół godziny, rozpoczynają się co pół godziny od godz. 8.00 do 15.00. Niezbędna jest telefoniczna rezerwacja – tel. 604 864 239.

Spotkanie otwarte dla młodzieży i dorosłych: CZWARTEK, godz. 16.00. Wstęp wolny.
Wolne terminy lekcji dla dzieci i młodzieży - na bieżąco na stronie muzealnej FB.

Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknie