Idź do treści
Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie

Pomiędzy światłem a cieniem

Lokalizacja:
Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie, ul. Portowa 1
Data (Rozpoczęcia):
19.12.2019
Czas:
godz. 17.00

Wernisaż wystawy autorskiej

Małgorzaty Timoszyk-Kolonko

Pomiędzy światłem a cieniem

19 grudnia 2019 r. godz. 17.00

 

Małgorzata Timoszyk-Kolonko

Miejsce urodzenia: Zielona Góra

Studia: Pedagogika na Wydziale Nauk Społecznych UAM w Poznaniu oraz architektura wnętrz ze specjalizacją malarstwo ścienne w Wyższej Szkole Sztuki Stosowanej „Schola Posnaniensis” w Poznaniu.

Twórczość własna: wystawy indywidualne i grupowe w Krośnie Odrzańskim, Świebodzinie, Gubinie, Guben (Niemcy),  Zielonej Górze, Plombieres les Bain (Francja).

Udział w plenerach malarskich w kraju i za granicą, a także aukcjach charytatywnych.
Stosuje różne techniki malarskie: akrylowe, olejne, akwarelowe, a także dekoracyjne – ścienne. Interesuje się fotografią, projektowaniem ubioru, formami dekoracyjnymi.

Prace w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą. Jedną z ważniejszych realizacji jest obraz o tematyce sakralnej dla Kościoła p.w. Świętej Rodziny w Chełmie.


Zgoda na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku

Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie jako organizator spotkania informuje, iż wzięcie udziału w wydarzeniu w jakiejkolwiek formie (m. in. uczestnictwo w wystawie) i w jakimkolwiek miejscu (każde miejsce, w którym odbywa się jakakolwiek impreza związana z Muzeum Kultury Ludowej lub jej towarzysząca) oznacza jednoznaczne i dobrowolne wyrażenie zgody, w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia RODO na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku danej osoby jako uczestnika wymienionej na wstępie imprezy, w szczególności w postaci publikacji zdjęć danej osoby w materiałach informacyjnych i promocyjnych.

Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieInformacja o zasadach przetwarzania danych osobowych