Zajęcia kwiaciarskie z dziećmi.
Sklepik w pracowni kwiaciarskiej.
Bukiet z róż.

Pracownia kwiatów artystycznych i plastyki obrzędowej

Pracownie rękodzielnicze czynne są w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00.
W pozostałe dni (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych) zajęcia odbywają się tylko po uprzedniej rezerwacji terminu.

Pracownia kwiatów artystycznych i plastyki obrzędowej działająca przy Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie oferuje:

1. Zajęcia wyrobu kwiatów z bibuły dla dzieci, młodzieży i dorosłych:

• indywidualnie,
  • grupowo.

2. Przyjmujemy grupy maksymalnie 10-osobowe po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji terminu zajęć.

3. Zajęcia trwają 1 godz. lub jeżeli zachodzi potrzeba dłużej.

4. Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć w terenie za odpowiednią dopłatą za dojazd.

Cena zajęć:
od poniedziałku do piątku : 12 zł od osoby
sobota, niedziela : 18 zł od osoby (tylko po uprzedniej rezerwacji terminu).

5. Prowadzimy kursy wyrobu kwiatów artystycznych. Terminy kursów do uzgodnienia.

Koszt kursu: wg cennika na 2017 r.

6. Posiadamy przy pracowni sklepik z własnymi wyrobami.

Wyroby pracowni kwiatów artystycznych

7. Wykonujemy kwiaty również na zamówienie, w tym stroiki, wianki, bukiety, nietypowe egzotyczne rośliny .

8. Wyjeżdżamy na pokazy oraz szkolenia kwiaciarskie.

9. Rezerwacja terminów zajęć oraz wszelkie szczegółowe pytania prosimy kierować do p. Aliny Podbereżnej tel. 087 427 3242 lub na e-mail: mkl.wegorzewo@wp.pl

Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania w celach promocyjnych zdjęć dokumentujących przebieg spotkań warsztatowych.