Regionalia. Odkrywaj, twórz, pamiętaj.

Już 6 czerwca, Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie zamieni się w wyjątkowe centrum spotkań podczas wydarzenia pn. REGIONALIA!

To niezwykła okazja, by zagłębić się w bogactwo tradycji naszego regionu i uczestniczyć w fascynujących warsztatach prowadzonych przez ekspertów z Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" z Elbląga.

Impreza odbędzie się w pierwszy czerwcowy czwartek (06.06.) w godzinach od 16:00 do 18:00 w Węgorzewie.

W planach mamy wiele atrakcji, które pozwolą odkryć tajemnice dawnych czasów. Przygotujcie się na magiczną podróż w świat sztuki i rzemiosła! Jednym z głównych punktów programu będą warsztaty malowania na szkle.

Ale to nie koniec! Chcemy także ocalić od zapomnienia pamiątki rodzinne. Dlatego serdecznie zachęcamy Was do przyniesienia swoich skarbów, abyśmy mogli je zdigitalizować.

Warsztaty będą prowadzone dla dwóch grup wiekowych - dzieci i młodzieży 8+ oraz dla dorosłych.

Udział w warsztatach i digitalizacji jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały.

Zapisy na warsztaty pod nr tel. 605 636 670

Zapisy i informacje na temat digitalizacji: 667 636 211

Regulamin digitalizacji: https://www.cyfrowewm.pl/artykuly/331/regionalia-odkrywaj-tworz-pamietaj/

Regionalia. Odkrywaj, twórz, pamiętaj.