Spotkanie Darczyńców i uczestników konkursu "Losy nasze..." 24 edycji

Tradycją Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie jest Spotkanie Darczyńców i uczestników konkursu "Losy nasze...". Dyrektor Muzeum Magdalena Górniak osobiście wręczy dyplomy i pamiątki Darczyńcom, dzięki którym nasze zbiory stają się coraz bogatsze. W akcji „Dar dla Muzeum 2022” udział wzięło siedemnaście osób.

Jury konkursu historycznego „Losy nasze…” 24. edycji w składzie: Krystyna Jarosz, kustosz, historyk i dr Jerzy Marek Łapo, kustosz, archeolog po zapoznaniu się z dostarczonymi materiałami przyjęło 17 prac odpowiadających zasadom regulaminu. Ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 28 października 2022 r., o godz. 12.00 w budynku głównym Muzeum.

24. edycji konkursu historycznego „Losy nasze…” nagrody ufundował i patronuje Prezes Fundacji Ośrodka KARTA Zbigniew Gluza za co bardzo dziękujemy!

JK/MKL