Świąteczne warsztaty rękodzielnicze

Szanowni Państwo

Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie zaprasza do korzystania z warsztatów świątecznych w pracowni ceramicznej, wykonywania tradycyjnych ozdób choinkowych ze słomy, malowania bombek szklanych, wyrobu kartek i stroików świątecznych, malowania aniołków drewnianych, wykonania aniołków z płatków osikowych, malowania na szkle, wypiek pierników świątecznych (grupa max 12 osób).

Zapraszamy również na lekcję muzealną – „Boże Narodzenie na świecie” - lekcja połączona ze zwiedzaniem wystawy.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00. Koszt zajęć 12 zł, lekcji 2 zł od osoby, po uprzednim ustaleniu terminu (2 tygodnie wcześniej). Zapraszamy również do skorzystania z lekcji muzealnych z zakresu etnografii, historii i archeologii (wykaz tematów na naszej stronie).
Zachęcamy do obejrzenia zajęć  z poprzednich lat na naszej stronie Otwiera zewnętrzny odsyłacz w aktualnym okniehttp://www.muzeum-wegorzewo.pl/oferta/zajecia-rekodzielnicze/

Zapraszamy do współpracy

foto: Osikowa Dolina